Małe i duże przygody ze sztuką decoupage.
Big and small anventures with the art of decoupage.

wtorek, 16 lipca 2013

Uskrzydlone mydełka / Butterflying Soaps

Widziałam w internecie, zainspirowały mnie i sama zapragnęłam takie mieć. I mam :-) Decoupage na mydle. Wcale nie jest takie trudne, choć za pierwszym razem nieco trudniejsze niż się spodziewałam. A wszystko dzięki specyfikowi zwanemu medium do ściec i mydeł, nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje i że robi takie cuda, teraz już wiem. Obawiam się, że to dopiero początek mojej mydlanej twórczości, przygotujcie się na operę mydlaną :-)

I saw on the Internet, became inspired and wanted to have some made my myself. And now I have :-) Decoupage on soap. It's not as difficult as it looks, however when made for the first time a bit more difficult that I had expected. Everything thanks to medim  for candles and soap, I didn't even know something like this exists and makes such miracles. I'm afraid this is only the beginning of my soap creations, be prepared for a soap opera :-)3 komentarze:

  1. O rany, przepiękne! Nigdy o czymś takim nie słyszałam. :) Można tego mydełka normalnie używać bez zniszczenia wzoru za pierwszym razem? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, wedle zapewnień producentów medium do mydła, mydełek można normalnie używać, a wzór zmydla się stopniowo z całym mydłem. Trzeba tylko pokryć wzorek 2-3 warstwami medium. Polecam! :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Łał! Super pomysł na udekorowanie mydełek. ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...